top of page
חיפוש

מקורות השראה

השבוע הייתי בסדנת העצמה של קואצ'ר ידוע, שהצליח בחמש שעות להפיל אצלי כמה אסימונים (מה זה אומר עלי שאני יודעת מה זה אסימונים?!) בדרך קלילה ומשעשעת, אבל גם עם רגעים של תחושת אגרוף בבטן (ודמעות בעיניים) שבאו מתוך הזדהות עם הסיפורים (מה קורה לאח כשמצטרף למשפחה תינוק שאינו בקו הבריאות?... מאוד לא פשוט כשאני זו התינוקת ההיא, אבל זה לבלוג אחר).


בין יתר הדברים שנאמרו, הקואצ'ר דיבר על מציאת התשוקה שמפעילה אותנו ויוצרת אנרגיה של מוטיבציה ועשיה, על מנגנונים נסתרים שהתקבעו אצלנו בתקופת הילדות בעקבות אירועים שחווינו ומפעילים אותנו היום בדרכים שלאו דווקא משרתות את רצונותינו, ועל כלים שיכולים לעזור לנו להצליח.

וככה אני מוצאת את עצמי רגע לפני סוף 2021 מגלגלת בראש קצת את השנה שהיתה והרבה ממה שאני רוצה שיהיה ב-2022... אבל בנקודה הזו בזמן שאני מקלידה, אני עוצרת רגע להיות בכאן ועכשיו, להתבונן ולהודות על מה שיש (זה אחד הכלים להצלחה) ומגלה שאכן יש.


אם לרגע אתייחס לפן המקצועי, אז יש לי סטודיו ביתי עם תלמידות ותלמידים שבאים מדי שבוע לשיעורי הצורפות, יש א.נשים מדהימים שבאים לסדנאות, אני מוכרת את התכשיטים שאני מעצבת וצורפת באונליין וגם פנים אל פנים, מכירה לקוחות חדשות דרך החנות שבה אני עובדת, שעל הדרך גם הופכות לחברות. מקבלת פניות מא.נשים שמתקשרים דרך המודעות שפרסמתי בחוגל ובחוג ומתעניינים באפשרות לבוא, ללמוד ולברוא תכשיטים מעשה ידיהם... ועל כל אלה ועוד אני בהודיה ענקית מכל הלב.


כלי נוסף להצלחה הוא הצהרה, כלומר להצהיר קבל עם ועדה [גם קבל אינסטגרם וטיקטוק יכול לעבוד (פייסבוק זה לוותיקים)] על המחוייבות שלנו. אז הנה אני מצהירה על המחוייבות שלי כל שבועיים לעצב ולצרוף תכשיט חדש וכמובן להשוויץ בו בסטורי (אחרת איך תדעו שאני לא רק מבטיחה, אלא גם מקיימת?!). זה אולי נשמע מובן מאליו שכל שבועיים ייצא משולחני תכשיט אחר, אבל בעידן של הסחות דעת (תודה לפינטרסט) וביקוש ליכולת נדירה של מולטי-טאסקינג (תודה לאלכס), זה לא עניין של מה בכך.


חלק מעבודת הצורף הוא עיצוב התכשיט, וכאן נכנס לתמונה הנושא שלשמו התכנסנו - מקורות ההשראה. אני מוצאת את עצמי פעמים רבות עם ראש ריק או יותר נכון עמוס במחשבות על הא ועל דא, ללא שמץ של ניצוץ לרעיון חדש, מקורי ויצירתי. לעומת זאת כשאני הולכת לסדנאות של אחרים אני נשטפת בפרץ של השראה ואז יוצאים תחת ידיי התכשיטים הכי יצירתיים שלי, אלה שאני הכי גאה בהם ולא משנה כמה זמן עבר מאז שעשיתי אותם. אז אומנם אני מתכננת ללכת לכמה סדנאות בשנה הקרובה, אבל מעבר לזה כדי ליצור כפי שהצהרתי פעם בשבועיים תכשיט חדש, יפה ומקורי אני זקוקה למקורות השראה גם ביומיום, וכאן אתם נכנסים לתמונה - מהם מקורות ההשראה שלכם? ממש אשמח שתשתפו אותי בתגובות.


עד לפוסט הבא שתהיה לכולנו שנה אזרחית מופלאה ומלאה בעשיה מתוך הנאה צרופה :)


63 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
bottom of page